Картина по номерам репродукции природа Уютный дом Томас Кинкейд 50 х 60 см PNХ8201 melmil
Картина за номерами — це готовий набір для творчості, який допоможе легко створити власну картину навіть без досвіду малювання. Полотно має пронумеровані ділянки, які потрібно зафарбовувати відповідними кольорами. У наборі є все необхідне для роботи: полотно, фарби та пензлі. Готова картина стане гарним декором для дому або приємним подарунком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Artissimo |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Пейзаж |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Уровень сложности | 5 |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Количество цветов | 20 |
| Материал | Холст |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер картины | 50 х 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴













