Картина по номерам лошади Конь 40 х 50 см Artissimo PN4340 melmil
Картина за номерами — це готовий набір для творчості, який допоможе легко створити власну картину навіть без досвіду малювання. Полотно має пронумеровані ділянки, які потрібно зафарбовувати відповідними кольорами. У наборі є все необхідне для роботи: полотно, фарби та пензлі. Готова картина стане гарним декором для дому або приємним подарунком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Artissimo |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Анималистика |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Уровень сложности | 4 |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Количество цветов | 17 |
| Материал | Холст |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер картины | 40 х 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 648 ₴













