Картина по номерам губы и деньги Greedy (с золотой краской) 50 х 60 см Artissimo PNХ1313 melmil
- Готово к отправке
- Код: PNХ1313
1 000 ₴/комплект
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Картина за номерами — це готовий набір для творчості, який допоможе легко створити власну картину навіть без досвіду малювання. Полотно має пронумеровані ділянки, які потрібно зафарбовувати відповідними кольорами. У наборі є все необхідне для роботи: полотно, фарби та пензлі. Готова картина стане гарним декором для дому або приємним подарунком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Artissimo |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Люди на картине |
| Ориентация | Вертикальная |
| Уровень сложности | 4 |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Количество цветов | 19 |
| Материал | Холст |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер картины | 50 х 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴/комплект













