Картина по номерам кіт Три коти 50 х 60 см Artissimo PNХ4201 melmil
Картина за номерами — це готовий набір для творчості, який допоможе легко створити власну картину навіть без досвіду малювання. Полотно має пронумеровані ділянки, які потрібно зафарбовувати відповідними кольорами. У наборі є все необхідне для роботи: полотно, фарби та пензлі. Готова картина стане гарним декором для дому або приємним подарунком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artissimo |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Тварини |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 4 |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Кількість кольорів | 26 |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір картини | 50 х 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴













