Картина по номерах бмв bmw червона машина Осінь в червоному 40 х 50 см Artissimo PN9658 melmil
- Готово до відправки
- Код: PN9658
684 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина за номерами — це готовий набір для творчості, який допоможе легко створити власну картину навіть без досвіду малювання. Полотно має пронумеровані ділянки, які потрібно зафарбовувати відповідними кольорами. У наборі є все необхідне для роботи: полотно, фарби та пензлі. Готова картина стане гарним декором для дому або приємним подарунком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artissimo |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Транспорт |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 4 |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Кількість кольорів | 13 |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір картини | 40 х 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴













