Форми пергаментні квадратні 20 см 150 шт MELV пергамент для аерогрилю для запікання та випічки одноразові
- Готово до відправки
- Код: fpk20-150
1 280 ₴
640 ₴
Пергаментні квадратні форми для аерогриля 150шт 20см MELV для запікання та випікання - чудове рішення для приготування в будь-яких аерогрилях. Ці форми виготовлені з натуральної деревини, мають міцність і надійність, і економлять час на миття посуду. З пергаментом не потрібно додавати олію або інші жири, а його поверхні стійкі до впливу води, пари та жиру.
Застосування пергаментних форм
- В аерогрилях (повітряних фритюрницях)
- У духовці для випікання і запікання
- У мікрохвильовці
- На сковороді
- У пароварці
Характеристики форм
Розміри:
Ширина дна - 20 см
Ширина від борту до борту - 20 см.
Висота бортиків - 4,5 см.
Матеріал: Натуральна деревина з безпечним антипригарним покриттям
Кількість у наборі: 150 штук, квадратної форми
Максимальна температура нагріву: 220 °C
Форми упаковані в міцну упаковку, що захищає під час транспортування і зручну для зберігання вдома. У подарунок до набору додаються одноразові кухонні рукавички для комфорту.
Готуйте із задоволенням на улюбленій кухні та створюйте свої кулінарні шедеври!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для хліба, Для бісквіта, Для лазаньї, Для сендвічів/бутербродів |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 220 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 640 ₴










